Серпом по рейтингу

Понад 400 тисяч виборців побачили публікації про зашквари 13 депутатів

Перед тим, як перейти до чергових тижневих підсумків роботи проекту Серпом по рейтингу, згадаємо про кілька важливих за сьогодні новин.

З’ясувалося, що керівник САП Холодницький та його сестра отримали від держави БЕЗКОШТОВНО 48 соток землі під Києвом. Цікаво, що отримали земельку в тому ж районі, де Холодницький тоді працював прокурором.

Ще депутат Радикальної Партії Попов зареєстрував проект закону, яким хоче “вбити” кримінальну відповідальність чиновників за незаконне збагачення. Цікаво, що його шеф Ляшко сам підозрюється у незаконному збагаченні.

Є й перемога. Юристи ЦПК не дозволили розпиляти на закупівлях Укрзалізниці 4 мільйонів гривень наших з вами податків.

Саме для того, щоб перемог у нас з вами було більше, три тижні тому ми запустили Серпом по рейтингу. Ми хочемо, щоб влада працювала на користь країни, а не на захист своїх приватних корупційних інтересів або бізнес-партнерів. Дякуємо, що долучилися до нас!

Загалом завдяки вашій підтримці понад 400 тисяч виборців дізналися про зашквари депутатів їхніх округів. За час існування проекту ви перерахували понад 47 тисяч гривень пожертв на рекламу публікацій про негідні вчинки депутатів.

Зараз у нашій базі 182 зашкварених мажоритарників та 16 серйозних зашкварів.

Наразі триває кампанія про депутата з Волині Ігоря Гузя (Народний Фронт) — колишнього помічника Миколи Мартиненка, якого обвинувачують у розкраданні 462 мільйонів гривень державних коштів. У базу зашкварів нардеп потрапив, бо допомагав “бурштиновому нардепу” Полякову уникнути арешту.

А також кампанія про депутата з Херсонщини Івана Вінника (БПП), який протягував у аудитори НАБУ “лижного інструктора” Брауна, а також не підтримав реформу СБУ, проголосувавши проти позбавлення спецслужби можливостей тиснути на бізнес. Ще він винен банкам понад 300 мільйонів гривень.

Загалом ми вже розповіли про 13 депутатів. Ви можете переглянути перелік усіх покараних та звіти за кампанії тут. Ми готуємо наразі кампанії про ще 6.

Дякуємо за довіру, друзі!
Зріжемо рейтинг пройдисвітів разом!