Серпом по рейтингу

9 депутатів покарали та додали новий зашквар. Звіт Серпом по рейтингу

Ділимось з вами підсумками роботи проекту Серпом по рейтингу за перші два тижні.

Завдяки вашій підтримці 376 тисяч виборців дізналися про зашквари депутатів їхніх округів. За час існування проекту ви перерахували понад 44 тисячі гривень пожертв на рекламу публікацій про негідні вчинки депутатів.

Ми вже розповіли про 9 депутатів. Про одного з них Сергія Березенка навіть двічі. Ви можете переглянути звіти по всіх кампаніях тут. Маємо повні суми на покарання ще 9 і вже готуємо публікації! Дякуємо вам!

Наразі триває рекламна кампанія (чи швидше антирекламна) про депутата з Харківщини Кацубу, який брав гроші на житло із бюджету, хоча мешкає у величезному маєтку під Києвом. Ще екс-регіонал не дозволив арештувати підозрюваних у корупції колег. Сьогодні запустимо також кампанію про мажоритарника від Кіровоградщини Олеся Довгого.

Близькі до свого “зіркового часу” нардепи ЧекітаМураєв та Ківалов. Допоможіть нам дозбирати повні суми на їхнє покарання!

Зараз у нашій базі 182 зашкварених мажоритарників та 16 серйозних зашкварів.

Як ви й просили, ми додали до зашкварів голосування за диктаторські закони 16 січня 2014 року. Виявляється, що 53 нардепи-мажоритарники, які працюють у теперішній Верховні Раді, голосували за диктатуру.

Перевірте свого депутата та допоможіть покарати. Таким не місце в наступному парламенті!

Завтра ми очікуємо на голосування законопроекту про Національну безпеку України, до якого народні депутати подали правки, що передбачають позбавлення СБУ непритаманних функцій у сфері економіки та боротьби з корупцією.

Працівники СБУ, які сьогодні працюють у так званих департаментах “економіки” та “антикорупції”  — це ті, кого перш за все звинувачує бізнес у рейдерстві, кришуванні та їх кошмаренні. Ми хочемо це змінити.

Відразу після голосування включимо всіх депутатів, які не підтримають ці правки, до нашого переліку зашкварів. А потім разом із вами розкажемо їхнім виборцям. За свої вчинки депутати мають відповідати зрізаними рейтингами.

Долучайтеся!