Серпом по рейтингу

Олександр Дубінський

Дубінський позбувся елітних авто й пересів на “Запорожець”

Нардеп Олександр Дубінський позбувся майже всіх авто зі свого елітного гаража. Про це повідомляє проєкт Центру протидії корупції Pep.org.ua з посиланням на інформацію з реєстру транспортних засобів. 

Згідно з даними, на початку липня Дубінський повідомив про суттєві зміни в майновому стані, де вказав отримання понад 1 млн грн від Олексія Володєєва за відчуження рухомого майна. За день до того нардеп на своїй сторінці в Instagram розмістив своє фото на фоні Mercedes-Benz G 55 (в народі “кубик”) з підписом “Прощайте, старые кубики. Ждём новые)”.

Однак переконатись у продажі саме цього авта чи якогось іншого з колекції депутата не вдалося. Виявилось, що на сьогодні автопарк підсанкційного нардепа складається лише з Toyota Land Cruiser та нещодавно придбаного “Запорожця”. Немає “кубика”, згідно з даними реєстру транспортних засобів, й у власності згаданого Володєєва, й мами нардепа, яка так “любит скорость”. 

Якщо припустити, що задекларований Дубінським мільйон був все таки від продажу “кубика”, то при цьому залишається невідомою доля ще 5 авто, адже повідомлення про суттєві зміни в майновому стані було лише одне. А серед цих авто, зокрема, два Mercedes, BMW Alpina, Cadillac Escalade та Porsche Carrera. З останнім Дубінський ще пару місяців тому зробив відоогляд, як з власною автівкою, прикриваючись “євробляхами” й розганяючись під 250 км/год.