Серпом по рейтингу

На черзі покарання 9 депутатів, які підтримали цензуру в інтернеті

Минулого тижня ми додали новий зашквар “Підтримали законопроект про свавільне блокування сайтів”.

Народні депутати намагалися протягнути законопроект №6688, що надає держорганам необмежені повноваження по блокуванню інтернет-ресурсів. Це вводить цензуру в інтернеті та створює умови для корупції.

Зареєстрував цей законопроект у Верховній Раді нардеп із Херсонщини Іван Вінник разом із двома депутатами списочниками Дмитром Тимчуком та Тетяною Чорновол.

За введення цензури в інтернеті проголосували серед усіх нардепи Максим Єфімов та Олександр Домбровський, кампанії по яких ми запустили минулого тижня.

Завдяки вашим пожертвам нам вдалося зібрати повні суми на покарання ще 11 депутатів, 9 із них голосували за законопроект №6688.

Загалом за час роботи проекту завдяки вашій підтримці ми розповіли про 18 депутатів. Загалом ви перерахували понад 70 тисяч гривень пожертв на рекламу публікацій про негідні вчинки депутатів серед виборців їхніх округів. Лише за минулий тиждень — більше 20 тисяч гривень. Ви допомогли дізналися майже 560 тисяч виборцям про справжні дії їхніх депутатів.

За свої вчинки депутати повинні відповідати зрізаними рейтингами на округах. Обов’язково перевірте, чи не зашкварився депутат вашого округу.