Серпом по рейтингу

Перші дві кампанії побачили більше 56 тисяч виборців округів

Завдяки вашим пожертвам ми показали пости про зашквари депутатів-мажоритарників від БПП Сергія Березенка та Ігоря Артюшенка більше 56 тисяч виборцям їхніх округів.

Депутат від БПП Сергій Березенко переміг на своєму окрузі у Чернігові і скоріш за все не проти переобратись знову. На пожертвувані вами 1300 гривень ми показали зашквари Березенка майже 30 тисячам виборців з його округу. Звіт тут: http://bit.ly/2LpnrPB.

Його колега по фракції Ігор Артюшенко переміг у Запоріжжі з відривом у 2000 голосів і продовжує робити ставку на свій округ. На пожертвувані вами 1300 гривень ми показали факапи Артюшенка майже 30 тисячам виборців його рідного округу: http://bit.ly/2Lnctdk.

Як це працює? 1. Ви обираєте депутата-мажоритарника, перевіряєте його на зашквар  та добровільно вносите будь-яку суму пожертви. 2. Ми пишемо пост про зашквари цього депутата та використовуємо 100% ваших коштів на цільову рекламу, щоб про дії депутата дізналося якнайбільше виборців саме його округу.

Таким нехитрим способом разом зможемо карати депутатів за їхні корупційні голосування та інші зашквари, а також бити по найболючішому — рейтингу.

Долучайтесь: https://www.serpom.org.ua/deputies/.