Серпом по рейтингу

Понад мільйон виборців дізналися про проступки своїх мажоритарників

Понад 1 мільйон виборців дізналися про корупційні проступки своїх нардепів-мажоритарників завдяки проекту Серпом по рейтингу.

У червні 2018 Центр протидії корупції запустив проект Серпом по рейтингу — serpom.org.ua. Його ціль — змусити народних депутатів нести політичну відповідальність за свої зашквари.

“Ми хочемо, аби парламент працював на користь країни, а не на захист своїх приватних корупційних інтересів або бізнес-партнерів, — говорять активісти. Долучившись до проекту, ви можете покарати корумпованого мажоритарника, вдаривши його по найболючішому — рейтингу. Бо за вчинки треба відповідати”.


Як це працює?

  1. Ви обираєте “зашквареного” депутата і добровільно вносите будь-яку суму пожертви. Або ж можете обрати конкретний зашквар і покарати депутатів, які у ньому фігурують.
  2. Ми використовуємо 100% ваших грошей, щоб розповісти виборцям на окрузі депутата про його корупційний зашквар. Через цільову (таргетовану) рекламу Facebook ми показуємо інформацію про корупційний проступок депутата користувачам у його регіоні та звітуємо вам про це.

Перші результати проекту:

— більше 1 млн охоплених виборців
— 87,7 тис грн пожертв
— 186 зашкварених депутатів
— 20 серйозних зашкварів
— 34 кампанії у Facebook

Долучайтеся! Перевірте свого народного депутата: https://www.serpom.org.ua/