Серпом по рейтингу

Топ-8 найзашквареніших депутатів: доможіть покарати

За цей тиждень ми розповіли виборцям у соцмережах про зашквари трьох депутатів — Івана Вінника (Херсонщина), Ігоря Гузя (Волинь) та Вадима Кривохатька (Запоріжжя).

Наразі триває кампанія про одного з рекордсменів за кількістю зашкварів екс-регіонала Ківалова. Зараз він депутат-мажоритарник від Одещини.

Він і антикорсуд не підтримав, і за диктаторські закони голосував, і міжнародні закупівлі ліків намагався вбити. А ще захищав від арешту Розенблата та інших фігурантів справ НАБУ.

Разом із Ківаловим на дошку не пошани потрапили ще Дмитро Голубов, Андрій Деркач, Володимир Зубик, Юлій Іоффе, Євгеній Мураєв, Констянтин Павлов та Борислав Розенблат.

У перших двох по 9 серйозних проступків, у решти з анти-рейтингу — по 8. Наприклад, серед зашкварів — захищали корупціонерів, не голосували за створення антикорупційного суду, протягували аудитора-вбивцю НАБУ.

Допоможіть виборцям дізнатися правду про своїх депутатів. Таким не місце у Верховній Раді. Влада має працювати на користь країни, а не на захист своїх  корупційних інтересів.

Загалом за чотири тижні роботи проекту завдяки вашій підтримці ми розповіли про 16 депутатів. За час існування проекту ви перерахували понад 47 тисяч гривень пожертв на рекламу публікацій про негідні вчинки депутатів серед виборців їхніх округів. Про їхні справжні вчинки дізналися майже 500 тисяч виборців.

Дякуємо, за підтримку та довіру!

Долучайтеся!