Серпом по рейтингу

Три нові зашквари та двоє покараних нардепів від “Слуги”: підсумки січня

За неповний місяць від старту проєкту “Серпом по рейтингу” ми отримали більше 17 тисяч гривень для покарання зашкварених нардепів. Тож із вашою допомогою нам вже вдалося покарати двох обранців від “Слуги народу” – Олександра Дубінського та Максима Бужанського.

Про зашквари Дубінського дізналися майже 69 тисяч виборців його округу на Київщині. Нагадаємо, що на виборах за нього віддали голоси 30 тисяч осіб.

Водночас допис з негідними вчинками Бужанського побачили майже 83 тисячі виборців округу в Дніпрі. На виборах за нього проголосували менше 19 тисяч громадян.

Також за цей місяць додалося три нових зашквари. Так, парламентарі провалили судову реформу, не підтримавши важливі поправки до законопроекту №2314, а Бужанський одноосібно вирішив додати олії до вогню, зареєструвавши законопроєкт, який повністю нівелює цю реформу. Ще один нардеп від “Слуги народу” Богдан Яременко прийшов брати на поруки колишнього урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Бориса Бабіна, який є одним із підозрюваних у заволодінні та легалізації понад 54,179 млн грн з державного бюджету України.