Серпом по рейтингу

У Харкові патрульні зупинили “слугу” Куницького

22 листопада 2021 року у Харкові зупинили Porsche Panamera, яким їздить Олекснадр Куницький. Про це повідомляє Суспільне.

В Управлінні патрульної поліції Харківщини заявили: “Було порушення вимог дорожнього знаку. Порушення рядності”.

Депутат Харківської обласної ради від “Європейської солідарності” Анатолій Козловський виклав відео, на якому патрульний поліцейський говорить, що за кермом був Олександр Куницький: “Було зупинено автомобіль Porsche Panamera під керуванням громадянина Куницького Олександра Олеговича. Він підозрюється в скоєнні адміністративного правопорушення за ч. 1 ст. 122 КУпАП. Було скоєно за адресою: вул. Сумська, 2. Якщо буде притягнутий, штраф 340 грн”.

“22.11.2021. Управління патрульної поліції в Харківській області, патрульні намагаються провести розгляд справи за адміністративним порушенням ст. 122 ч. 1 КУпАП по відношенню до громадянина України Куницького Олександра, народного депутата України від політичної партії “Слуга народу”. Олександр дуже поспішав на виїзний комітет ВРУ з правоохоронної діяльності, де розглядались питання безпеки дорожнього руху в м. Харкові, що порушив рядність на сумнозвісному перехресті Зайцевої”, — написав Козловський.