Серпом по рейтингу

02 листопадаа 2023

Пропонують закрити майже всі корупційні справи, відкриті до 2018 року

Група нардепів на чолі зі “слугою” Максимом Павлюком та представником ексОПЗЖ Григорієм Мамкою зареєстрували законопроєкт № 10206. Законопроєкт пропонує зміни до Кримінального процесуального кодексу України щодо оптимізації досудового розслідування та судового розгляду кримінальних проваджень.

Фактично законопроєкт бетонує необхідність закриття десятків справ топкорупції за допомогою “правок Лозового”.

У законопроєкті зазначено, що строки у кримінальних провадженнях, які розпочаті до ухвалення “правок Лозового”, мають продовжувати  виключно судді. Якщо ж суд таке рішення не ухвалює або в минулому на підставі закону строк продовжив прокурор замість суду  – кримінальне провадження підлягає закриттю.

Таким чином, депутати пропонують закрити майже всі справи, які були відкриті до 2018 року. Адже до “правок Лозового” строки досудового слідства продовжували прокурори і змінити це неможливо. Це прискорить закриття таких справ з мільярдними збитками, як справа ПриватБанку, другий епізод справи Роттердам+, справа щодо “стіни Яценюка”, всі корупційні справи часів Януковича.

Хто зашкварився?

Усі депутати

Список депутатів

Фiльтри
Мажоритарники Списочники Усі
Сортувати